SMBJ11A-TP
SMBJ11A-TP Micro Commercial Co
SMBJ5.0-SMBJ440CA(DO-214AA).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ11A-TP Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
SMBJ11A-TP SMBJ11A-TP Hersteller : Micro Commercial Components smbj5.0-smbj440cado-214aa.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 11V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ11A-TP SMBJ11A-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMBJ5_0_SMBJ440CA_DO_214AA_-2511007.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 11V 600 Watts