Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMBJ130CAHE3-TP
SMBJ130CAHE3-TP
SMBJ130CAHE3-TP Micro Commercial Co
SMBJ10AHE3-SMBJ190CAHE3(DO-214AA).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ130CAHE3-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote SMBJ130CAHE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ130CAHE3-TP SMBJ130CAHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMBJ10AHE3_SMBJ190CAHE3_DO_214AA_-3200148.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR