SMBJ13CAH Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ13CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 27.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ13CAH
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
SMBJ13CAH | Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation |
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AAPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AA, SMB Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Current - Peak Pulse (10/1000µs): 29A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V Supplier Device Package: DO-214AA (SMB) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 14.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMBJ13CAH | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMBJ13CA-H | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 13volts 5uA 27.9 Amps Bi-Dir |
SMBJ13CAH | Hersteller : Eaton Electronics |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJE AUTO, 13V |
SMBJ13CAH | Hersteller : Taiwan Semiconductor |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 15.2V, 5%, Bidirectional, TVS |