Produkte > BOURNS INC. > SMBJ13CA-Q
SMBJ13CA-Q
SMBJ13CA-Q Bourns Inc.
SMBJ-Q.pdf
Hersteller: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ13CA-Q Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ13CAQ SMBJ13CAQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMB 13V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 28
SMBJ13CA-Q SMBJ13CA-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 13volts 600W 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 5
SMBJ13CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMBJ13CAQ
SMBJ13CA-Q SMBJ13CA-Q Hersteller : Bourns smbj-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 13V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R