Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > SMBJ150A-M3/52
SMBJ150A-M3/52
SMBJ150A-M3/52 Vishay Semiconductors
smbj.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 150V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 7106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ150A-M3/52 Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 167V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ150A-M3/52 SMBJ150A-M3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 150V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 7111 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SMBJ150A-M3/52 SMBJ150A-M3/52 Hersteller : Vishay smbj.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 150V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ150A-M3\52 SMBJ150A-M3\52 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,150V 5%,UNIDIR,SMB TVS