SMBJ150AQ
SMBJ150AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 150V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ150AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 167V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ150A-Q SMBJ150A-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJ - A 150V
auf Bestellung 11970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SMBJ150AQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMBJ150AQ
Mindestbestellmenge: 3000
SMBJ150A-Q SMBJ150A-Q Hersteller : Bourns smbj-q.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 150V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 600W