Produkte > VISHAY > SMBJ15CA-M3/5B
SMBJ15CA-M3/5B
SMBJ15CA-M3/5B Vishay
doc88392.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 15V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ15CA-M3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMBJ15CA-M3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ15CA-M3/5B SMBJ15CA-M3/5B Hersteller : Vishay doc88392.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 15V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMBJ15CA-M3/5B SMBJ15CA-M3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
SMBJ15CA-M3/5B SMBJ15CA-M3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
SMBJ15CA-M3\5B SMBJ15CA-M3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,15V 5%,BIDIR,SMB TVS