Produkte > VISHAY > SMBJ16A-M3/52
SMBJ16A-M3/52
SMBJ16A-M3/52 Vishay
doc88392.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 16V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ16A-M3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMBJ16A-M3/52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ16A-M3/52 SMBJ16A-M3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 16V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
SMBJ16A-M3/52 SMBJ16A-M3/52 Hersteller : Vishay Semiconductors smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 16V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
SMBJ16A-M3\52 SMBJ16A-M3\52 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,16V 5%,UNIDIR,SMB TVS