SMBJ17AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 17V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ17AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 21.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SMBJ17AQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMBJ17AQ |
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
SMBJ17A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMBJ17A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 17volts 600W 5% Uni-Dir. AEC-Q101 |