Produkte > BOURNS > SMBJ180CA-H
SMBJ180CA-H
SMBJ180CA-H Bourns
smbj.pdf
Hersteller: Bourns
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 180volts 1uA 2.1 Amps Bi-Dir
auf Bestellung 8681 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ180CA-H Bourns
Description: TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 201V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ180CA-H
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 180V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 201V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 292V
Power - Peak Pulse: 600W
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ180CAH SMBJ180CAH Hersteller : Eaton Electronics eaton-smbje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1063-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJE AUTO, 18V