Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > SMBJ18CA-M3/5B
SMBJ18CA-M3/5B
SMBJ18CA-M3/5B Vishay Semiconductors
smbj.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 18V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 3120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ18CA-M3/5B Vishay Semiconductors
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMBJ18CA-M3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ18CA-M3/5B SMBJ18CA-M3/5B Hersteller : Vishay doc88392.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 18V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ18CA-M3/5B SMBJ18CA-M3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 18V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
SMBJ18CA-M3\5B SMBJ18CA-M3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,18V 5%,BIDIR,SMB TVS