SMBJ20A-E3/5B
SMBJ20A-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smbj.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 3189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ20A-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ20A-E3/5B SMBJ20A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 20V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SMBJ20A-E3/5B SMBJ20A-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 20V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
Mindestbestellmenge: 4
SMBJ20A-E3/5B SMBJ20A-E3/5B Hersteller : Vishay doc88392.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 20V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ20A-E3\5B SMBJ20A-E3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,20V 5%,UNIDIR,SMB TVS