SMBJ22AQ
SMBJ22AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 22V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ22AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ22A-Q SMBJ22A-Q Hersteller : Bourns Inc. SMBJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 18
SMBJ22AQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMBJ22AQ
SMBJ22A-Q SMBJ22A-Q Hersteller : Bourns smbj-q.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 22V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ22A-Q SMBJ22A-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22volts 600W 5% Uni-Dir. AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ22A_Q SMBJ22A_Q Hersteller : onsemi / Fairchild smbj22a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22V 600W SMB Unidirectional