SMBJ22CA-E3/5B
SMBJ22CA-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smbj.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3094 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ22CA-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMBJ22CA-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ22CA-E3/5B SMBJ22CA-E3/5B Hersteller : Vishay smbj.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 22V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ22CA-E3/5B SMBJ22CA-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
SMBJ22CA-E3\5B SMBJ22CA-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,22V 5%,BIDIR,SMB TVS