SMBJ22CAQ
SMBJ22CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 22V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ22CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ22CAQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ22CA-Q SMBJ22CA-Q Hersteller : Bourns smbj-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 22V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ22CA-Q SMBJ22CA-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22volts 600W 5% Bi-Dir. AEC-Q101