Produkte > VISHAY > SMBJ33CAHE3/52
SMBJ33CAHE3/52
SMBJ33CAHE3/52 Vishay
doc88392.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 33V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ33CAHE3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Weitere Produktangebote SMBJ33CAHE3/52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ33CAHE3/52 SMBJ33CAHE3/52 Hersteller : Vishay Semiconductors smbj-241410.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 33V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 6700 Stücke:
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Automotive
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ33CAHE3\52 SMBJ33CAHE3\52 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,33V 5%,BIDIR,SMB TVS