Produkte > VISHAY > SMBJ3V3-E3/52
SMBJ3V3-E3/52
SMBJ3V3-E3/52 Vishay
smbj3v3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 3.3V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 51750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1629
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ3V3-E3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 3.3VWM 10.3V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 5200pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 200A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 4.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.3V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ3V3-E3/52 SMBJ3V3-E3/52 Hersteller : Vishay smbj3v3.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 3.3V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 51750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1629
Mindestbestellmenge: 721
SMBJ3V3-E3/52 SMBJ3V3-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division smbj3v3.pdf Description: TVS DIODE 3.3VWM 10.3V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 5200pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 200A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 4.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.3V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 750
Description: Diode: TVS; 600W; 4.1V; 50A; unidirectional; ±5%; SMB; TransZorb®
Semiconductor structure: unidirectional
Max. off-state voltage: 3.3V
Case: SMB
Max. forward impulse current: 50A
Features of semiconductor devices: glass passivated
Technology: TransZorb®
Type of diode: TVS
Mounting: SMD
Leakage current: 0.2mA
Breakdown voltage: 4.1V
Tolerance: ±5%
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Kind of package: 7 inch reel; tape
Manufacturer series: SMBJ
Mindestbestellmenge: 193
Mindestbestellmenge: 321
auf Bestellung 945 Stücke:
Mindestbestellmenge: 257
Mindestbestellmenge: 203
SMBJ3V3-E3/52 SMBJ3V3-E3/52 Hersteller : Vishay Semiconductors smbj3v3.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3.3V 600W UniDir TransZorb 5% Tol
Mindestbestellmenge: 4
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 16
SMBJ3V3-E3/52 Hersteller : Vishay smbj3v3.pdf 0,6kW, 3,3V, unidirectional SMBJ3V3-E3/52 Vishay DTSMBJ3V3 VIS
Anzahl je Verpackung: 150 Stücke
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 150
SMBJ3V3-E3/52 SMBJ3V3-E3/52
Produktcode: 117686
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
smbj3v3.pdf Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Suppressordioden (Schutzdioden, restriktive)
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 750 Stücke
SMBJ3V3-E3\52 SMBJ3V3-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,3.3V UNIDIR,SMB TVS