Produkte > VISHAY > SMBJ3V3-M3/5B
SMBJ3V3-M3/5B
SMBJ3V3-M3/5B Vishay
smbj3v3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 3.3V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 41600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ3V3-M3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 3.3VWM DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ3V3-M3/5B SMBJ3V3-M3/5B Hersteller : Vishay smbj3v3.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 3.3V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 41600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 11
SMBJ3V3-M3/5B SMBJ3V3-M3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors smbj3v3.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3V3V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
Mindestbestellmenge: 2
SMBJ3V3-M3\5B SMBJ3V3-M3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,3.3V UNIDIR,SMB TVS