SMBJ43AHE3-TP
SMBJ43AHE3-TP Micro Commercial Components
smbj10ahe3-smbj190cahe3do-214aa.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components
TVS Diode Single Uni-Dir 43V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ43AHE3-TP Micro Commercial Components
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive.
Weitere Produktangebote SMBJ43AHE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ43AHE3-TP SMBJ43AHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMBJ5.0(C)AHE3_SMBJ190(C)AHE3(SMB).pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR