SMBJ45AQ
SMBJ45AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 45V 600W
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ45AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 50V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ45A-Q SMBJ45A-Q Hersteller : Bourns Inc. SMBJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V
Power - Peak Pulse: 600W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Power - Peak Pulse: 600W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 17
SMBJ45A-Q SMBJ45A-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 45volts 600W 5% Uni-Dir. AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ45A_Q SMBJ45A_Q Hersteller : onsemi / Fairchild smbj45a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 45V 600W SMB Unidirectional