SMBJ58A-M3/52
SMBJ58A-M3/52 Vishay General Semiconductor
smbj.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 58V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 446 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ58A-M3/52 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ58A-M3/52 SMBJ58A-M3/52 Hersteller : Vishay Semiconductors smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 58V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 445 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SMBJ58A-M3/52 SMBJ58A-M3/52 Hersteller : Vishay doc88392.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 58V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 93.6V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
SMBJ58A-M3\52 SMBJ58A-M3\52 Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,58V 5%,UNIDIR,SMB TVS