SMBj7.5CA-TP
SMBj7.5CA-TP Micro Commercial Components (MCC)
SMBJ5_0_SMBJ440CA_DO_214AA_-2511007.pdf
Hersteller: Micro Commercial Components (MCC)
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 7.5V 600 Watts
auf Bestellung 2681 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBj7.5CA-TP Micro Commercial Components (MCC)
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 46.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 8.33V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 46.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 8.33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2030 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
SMBJ7.5CA-TP SMBJ7.5CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components smbj5.0-smbj440cado-214aa.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 7.5V 600W 2-Pin SMB T/R
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W