SMBJ70CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 70V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ70CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMBJ70CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
auf Bestellung 9000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AA, SMB Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V Supplier Device Package: DO-214AA (SMB) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 77.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V Power - Peak Pulse: 600W Power Line Protection: No Part Status: Active Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
auf Bestellung 10584 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SMBJ70CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJ - CA 70V |
| SMBJ70CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMBJ70CAQ |
Diode TVS Single Bi-Dir 70V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |