Produkte > VISHAY > SMBJ78A-E3/5B
SMBJ78A-E3/5B
SMBJ78A-E3/5B Vishay
smbj.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 12800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8065
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ78A-E3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 86.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 126V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ78A-E3/5B SMBJ78A-E3/5B Hersteller : Vishay smbj.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 78V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 12800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
SMBJ78A-E3/5B smbj.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 86.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 126V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ78A-E3/5B SMBJ78A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 78V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
SMBJ78A-E3\5B SMBJ78A-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,78V 5%,UNIDIR,SMB TVS