Technische Details SMBJ78AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 78V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 86.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 126V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ78AQ
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
SMBJ78A-Q | Hersteller : Bourns |
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMBJ78A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJ - A 78V |