SMBJ85D-M3/I
SMBJ85D-M3/I Vishay General Semiconductor
smbj5cdthrusmbj120cd.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 85V 600W UniDir TransZorb 3.5% Tol
auf Bestellung 3170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ85D-M3/I Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 85VWM 135VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.46A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 95.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 135V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ85D-M3/I SMBJ85D-M3/I Hersteller : Vishay Semiconductors smbj5cdthrusmbj120cd.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 85V 600W UniDir TransZorb 3.5% Tol
auf Bestellung 3160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.46A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 135V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ85D-M3\I SMBJ85D-M3\I Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,85V,3.5%,UNIDIR,SMB TVS