Produkte > BUSSMANN / EATON > SMBJE440CA
SMBJE440CA
SMBJE440CA Bussmann / Eaton
eaton_smbje_tvs_diode_power_esd_suppressor_data_sh-1947881.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
TVS SMBJ 440V BI
auf Bestellung 2958 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJE440CA Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 440VWM 713VC SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 800mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 440V, Supplier Device Package: SMB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 492V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 713V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 800mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 440V
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 492V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 713V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1987 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMB
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W