Produkte > KEMET > SMC10.2334J50A31TR16
SMC10.2334J50A31TR16
SMC10.2334J50A31TR16 KEMET
SMC10.2334J50A31TR16
Hersteller: KEMET
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC SMD
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.402" L x 0.358" W (10.20mm x 9.10mm)
auf Bestellung 775 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMC10.2334J50A31TR16 KEMET
Description: CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC SMD, Tolerance: ±5%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.402" L x 0.358" W (10.20mm x 9.10mm).
Weitere Produktangebote SMC10.2334J50A31TR16
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMC10.2334J50A31TR16 SMC10.2334J50A31TR16 Hersteller : KEMET SMC10.2334J50A31TR16 Description: CAP FILM 0.33UF 5% 50VDC SMD
Tolerance: ±5%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
auf Bestellung 775 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
SMC10.2334J50A31TR16 SMC10.2334J50A31TR16 Hersteller : KEMET KEM_F3083_SMC-1102414.pdf Film Capacitors 50volts 0.33uF 5% LS 10.2mm