Produkte > TRIPP LITE > SMC1000T
SMC1000T
SMC1000T Tripp Lite
smc1000t.pdf
Hersteller: Tripp Lite
Description: UPS INTERNATIONAL SMART TOWER
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 13.189" L x 6.811" W (335.00mm x 173.00mm)
Voltage - Output: 100V, 110V, 120V
Output Connector: NEMA 5-15R (8)
Voltage - Input: 100VAC, 110VAC, 120VAC
AC Outlets: 8 (6 UPS, 2 Surge Only)
Type: Line Interactive (Input Regulation)
Cord Length: 5.9' (1.80m)
Height: 10.197" (259.00mm)
Applications: General Purpose, Industrial Control
Power - Rated: 1kVA / 650W
Media Lines Protected: RJ45
Backup Time - Max Load: 5 minutes
Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL
Form: Tower
Input Connector: NEMA 5-15P
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMC1000T Tripp Lite
Description: UPS INTERNATIONAL SMART TOWER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 13.189" L x 6.811" W (335.00mm x 173.00mm), Voltage - Output: 100V, 110V, 120V, Output Connector: NEMA 5-15R (8), Voltage - Input: 100VAC, 110VAC, 120VAC, AC Outlets: 8 (6 UPS, 2 Surge Only), Type: Line Interactive (Input Regulation), Cord Length: 5.9' (1.80m), Height: 10.197" (259.00mm), Applications: General Purpose, Industrial Control, Power - Rated: 1kVA / 650W, Media Lines Protected: RJ45, Backup Time - Max Load: 5 minutes, Approval Agency: CSA, FCC, NOM, UL, Form: Tower, Input Connector: NEMA 5-15P.
Weitere Produktangebote SMC1000T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMC1000T SMC1000T Hersteller : Tripp Lite SMC1000T-3246437.pdf UPS - Uninterruptible Power Supplies Tripp Lite UPS 1000VA 650W Smart SMC1000T Pure Sine Wave AVR Tower USB DB9