Produkte > KEMET / PARTNER STOCK > SMC12.7155G50B31TV24
SMC12.7155G50B31TV24
SMC12.7155G50B31TV24 KEMET / PARTNER STOCK
F125YR155G050Y
Hersteller: KEMET / PARTNER STOCK
Description: KEMET / PARTNER STOCK - SMC12.7155G50B31TV24 - GENERAL PURPOSE FILM CAPACITORS
tariffCode: 85322500
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SMC/F125 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMC12.7155G50B31TV24 KEMET / PARTNER STOCK
Description: 1.5F C 2%V, Packaging: Tray, Tolerance: ±2%, Features: High Temperature, Package / Case: 5045 (127114 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm).
Weitere Produktangebote SMC12.7155G50B31TV24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMC12.7155G50B31TV24 SMC12.7155G50B31TV24 Hersteller : KEMET KEM_F3083_SMC Description: 1.5F C 2%V
Packaging: Tray
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.264" (6.70mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
SMC12.7155G50B31TV24 Hersteller : KEMET KEM_F3083_SMC-3316750.pdf Film Capacitors SMC/F125, Film, Metallized PPS, General Purpose, 1.5 uF, 2%, 30 VAC, 50 VDC, 100C, 5045, 6.5mm