SMCG14AHE3/9AT
SMCG14AHE3/9AT Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smcg.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 64.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: SMCG (DO-215AB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCG14AHE3/9AT Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AB, SMC Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 64.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: SMCG (DO-215AB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMCG14AHE3/9AT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCG14AHE3/9AT SMCG14AHE3/9AT Hersteller : Vishay General Semiconductor smcg.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1.5KW 14V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified
Produkt ist nicht verfügbar
SMCG14AHE3/9AT SMCG14AHE3/9AT Hersteller : Vishay Semiconductors smcg.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1.5KW 14V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified