SMCG15A-E3/57T
SMCG15A-E3/57T Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vis-smcg15a-e3-57t.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 61.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCG)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 850 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 850
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCG15A-E3/57T Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AB, SMC Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 61.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMCG), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1712 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
SMCG15A-E3/57T SMCG15A-E3/57T Hersteller : Vishay General Semiconductor vis-smcg15a-e3-57t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 15V Unidirect
auf Bestellung 9666 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SMCG15A-E3/57T SMCG15A-E3/57T Hersteller : Vishay Semiconductors vis-smcg15a-e3-57t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 15V Unidirect
SMCG15A-E3/57T SMCG15A-E3/57T Hersteller : Vishay smcg.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 15V 1.5KW 2-Pin SMCG T/R