SMCJ100AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMC 100V 1500W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ100AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 100VWM 210.6VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 46.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 210.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMCJ100A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMCJ - A 100V |
auf Bestellung 12772 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| SMCJ100AQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMCJ100AQ |
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 1.5KW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMC T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMCJ100A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |