Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMCJ100CA-TP
SMCJ100CA-TP
SMCJ100CA-TP Micro Commercial Co
SMCJ5.0-SMCJ440CA(DO-214AB).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ100CA-TP Micro Commercial Co
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SMCJ100CA-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ100CA-TP SMCJ100CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components smcj5.0-smcj440cado-214ab.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 100V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMCJ100CA-TP SMCJ100CA-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMCJ5_0_SMCJ440CA_DO_214AB_-2510038.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 100V 1500 Watts