SMCJ20CAH Eaton Electronics
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ20CAH Eaton Electronics
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 48A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMCJ20CAH
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
SMCJ20CAH | Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMCJ20CAH | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMCPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AB, SMC Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 46.3A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V Supplier Device Package: SMC Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 22.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW) Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMCJ20CA-H | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 20V 1500W BI 5% SMD |