SMCJ22AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMC 22V 1500W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ22AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 42.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
auf Bestellung 60000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
SMCJ22A-Q | Hersteller : Bourns |
Diode TVS Single Uni-Dir 22V 1.5KW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMC T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMCJ22A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22volts 1.5kW 5% Uni-Dir. AEC-Q101 |
SMCJ22A_Q | Hersteller : onsemi / Fairchild |
ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W TVS Unidirectional |