SMCJ28A-E3/9AT
SMCJ28A-E3/9AT Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smcj.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2959 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ28A-E3/9AT Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 33A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ28A-E3/9AT SMCJ28A-E3/9AT Hersteller : Vishay Semiconductors smcj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 28V Unidirect
auf Bestellung 971 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SMCJ28A-E3/9AT SMCJ28A-E3/9AT Hersteller : Vishay General Semiconductor smcj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 28V Unidirect
auf Bestellung 4471 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
SMCJ28A-E3/9AT SMCJ28A-E3/9AT Hersteller : Vishay smcj.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 28V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1