Produkte > BOURNS > SMCJ36CA-Q
SMCJ36CA-Q
SMCJ36CA-Q Bourns
smcj-q.pdf
Hersteller: Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 36V 1.5KW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMC T/R
auf Bestellung 3634 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 684
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ36CA-Q Bourns
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ36CA-Q SMCJ36CA-Q Hersteller : Bourns smcj-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 36V 1.5KW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMC T/R
auf Bestellung 3634 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 389
SMCJ36CA-Q SMCJ36CA-Q Hersteller : Bourns smcj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 36volts 1.5kW 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 7
SMCJ36CAQ SMCJ36CAQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMC 36V 1500W
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 9