Produkte > BOURNS INC. > SMCJ45CA-Q
SMCJ45CA-Q
SMCJ45CA-Q Bourns Inc.
smcj-q.pdf
Hersteller: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ45CA-Q Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 50V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJ45CAQ SMCJ45CAQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMC 45V 1500W
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
SMCJ45CA-Q SMCJ45CA-Q Hersteller : Bourns smcj-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 45V 1.5KW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMC T/R
SMCJ45CA-Q SMCJ45CA-Q Hersteller : Bourns smcj_q-1281662.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 45volts 1.5kW 5% Bi-Dir. AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 9