SMCJ54CAH
SMCJ54CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smcje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1064-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 87.1V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJ54CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 60V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 87.1V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMCJ54CAH
Type: Zener
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Supplier Device Package: SMC
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Produkt ist nicht verfügbar
SMCJ54CAH SMCJ54CAH Hersteller : Eaton Electronics SMCJH SERIES_A2102.pdf eaton-smcje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1064-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMCJE AUTO, 54V
SMCJ54CAH SMCJ54CAH Hersteller : Taiwan Semiconductor SMCJH SERIES_A2102.pdf eaton-smcje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1064-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 63.2V, 5%, Bidirectional, TVS