SMCJE220A
SMCJE220A Eaton Electronics
eton_s_a0011559393_1-2264771.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMCJ 220V UNI
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE220A Eaton Electronics
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V, Supplier Device Package: SMC, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 246V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMCJE220A
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V
Supplier Device Package: SMC
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 246V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)