SMCJE220CA
SMCJE220CA Eaton - Electronics Division
eaton-smcje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 246V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE220CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 246V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCJE220CA SMCJE220CA Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011559393_1-2264771.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMCJ 220V BI
auf Bestellung 2998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1