SMCJE24CA
SMCJE24CA Bussmann / Eaton
eton_s_a0011559393_1-2264771.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMCJ 24V BI
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE24CA Bussmann / Eaton
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
SMCJE24CA SMCJE24CA Hersteller : Eaton Electronics eton_s_a0011559393_1-2264771.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMCJ 24V BI
Mindestbestellmenge: 3
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1