SMCJE350CA
SMCJE350CA Eaton - Electronics Division
eaton-smcje-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 350VWM 567VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 391V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 567V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE350CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 350VWM 567VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 391V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 567V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 5980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
SMCJE350CA SMCJE350CA Hersteller : Bussmann / Eaton eton_s_a0011559393_1-2264771.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS SMCJ 350V BI