SMCP0300SC
SMCP0300SC Eaton - Electronics Division
eaton-smcpxxsc-thyristor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: THYRISTOR 25V 400A DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 60pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 40V
Voltage - Off State: 25V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: SMB
Part Status: Active
Current - Hold (Ih): 30 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCP0300SC Eaton - Electronics Division
Description: THYRISTOR 25V 400A DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 60pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 40V, Voltage - Off State: 25V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: SMB, Part Status: Active, Current - Hold (Ih): 30 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.
Weitere Produktangebote SMCP0300SC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCP0300SC SMCP0300SC Hersteller : Eaton Electronics eaton-smcpxxsc-thyristor-data-sheet.pdf Thyristor Surge Protection Devices - TSPD SMCP TSS, 25V OFF, 40 V Switch