SMCP3500SC
SMCP3500SC Eaton - Electronics Division
eaton-smcpxxsc-thyristor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: THYRISTOR 320V 400A DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 35pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 400V
Voltage - Off State: 320V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: SMB
Part Status: Active
Current - Hold (Ih): 120 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCP3500SC Eaton - Electronics Division
Description: THYRISTOR 320V 400A DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 35pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 400V, Voltage - Off State: 320V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: SMB, Part Status: Active, Current - Hold (Ih): 120 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.
Weitere Produktangebote SMCP3500SC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMCP3500SC SMCP3500SC Hersteller : Eaton Electronics eaton_smcpxxsc_thyristor_data_sheet-1947889.pdf Thyristor Surge Protection Devices - TSPD SMCP TSS, 320V OFF, 400 V Switch