Produkte > SEMTECH > SMDA12C.T
SMDA12C.T Semtech
smda.pdf
Hersteller: Semtech
Bidirectional TVS Array Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA12C.T Semtech
Description: TVS DIODE 12VWM 24VC 8-SO, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 120pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMDA12C.T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDA12C.T Hersteller : Semtech d3zClOM8OxMiMjBX7z2aLhhsEHb3doufgipedu7hPO4 SO-8/12V 12A TVS DIODE ARRAY 4 BI-DIRECTIONAL LINES SMDA12
Anzahl je Verpackung: 95 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 120pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 300W