Produkte > SEMTECH > SMDA15C-5.TBT
SMDA15C-5.TBT Semtech
67FRpm_WU0yLHBp2y7.J1OoFJ_i4dY9BMDaJ9ZqYo0g
Hersteller: Semtech
SO 8/300 Watt Bidirectional TVS Array for Protection of Four Lines: 15 V SMDA15
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA15C-5.TBT Semtech
Description: TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMDA15C-5.TBT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 5
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
SMDA15C-5.TBT SMDA15C-5.TBT Hersteller : Semtech SEMT_S_A0000305254_1-2575447.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 15V, 5 CHAN, TVS ARRAY