Produkte > SEMTECH > SMDA15C-7.TBT
SMDA15C-7.TBT
SMDA15C-7.TBT Semtech
SEMT_S_A0000086243_1-2575371.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressors / TVS Diodes 15V, 7 CHAN, TVS ARRAY
auf Bestellung 534 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA15C-7.TBT Semtech
Description: TVS DIODE 15VWM 24VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 8-SOIC, Bidirectional Channels: 7, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMDA15C-7.TBT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMDA15C-7.TBT Hersteller : Semtech xcW3IHnMhbp2qzGvAPyA4Ngm.HHlYZB1B5_eA7nseeU SO 8/ 300W 15V 10A TVS Diode Array 7 BI-DIRECTIONAL LINES SMDA15C
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Bidirectional Channels: 7
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 7
Power - Peak Pulse: 300W