Produkte > SEMTECH CORPORATION > SMDA15C-8.TBT
SMDA15C-8.TBT
SMDA15C-8.TBT Semtech Corporation
y2gEGUefNQex0G9krVi.Q4OEF.etBzvV_t9n2LI3q1Y
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 24VC 14SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 14-SOIC
Bidirectional Channels: 8
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA15C-8.TBT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 24VC 14SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 14-SOIC, Bidirectional Channels: 8, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 8
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2054 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SMDA15C-8.TBT SMDA15C-8.TBT Hersteller : Semtech y2gEGUefNQex0G9krVi.Q4OEF.etBzvV_t9n2LI3q1Y ESD Protection Diodes / TVS Diodes 15V, 8 CHAN, TVS ARRAY
SMDA15C-8.TBT SMDA15C-8.TBT Hersteller : Semtech smdaxxc-8.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 15V 14-Pin SO T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
SMDA15C-8.TBT Hersteller : Semtech y2gEGUefNQex0G9krVi.Q4OEF.etBzvV_t9n2LI3q1Y SO 14/M°/300W 15V 10A TVS Diode Array 8 BI-DIRECTIONAL LINES SMDA15C